شرکت ترازماندگار پارسینا هیئت موسس و عضو اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی حسابداری و حسابرسی استان البرز

درباره ترازماندگار پارسینا

شرکت تراز ماندگار پارسینا در سال 1391 با هدف افزایش سطح آگاهی حسابداران و مدیران در بازار کار رشته حسابداری فعالیت خود را آغاز نمود ، تا بتواند به عنوان یک مرجع مالی و مالیاتی دو چرخه پر نیاز کشور را به هم متصل نماید : چرخه اول دانشجویان و فارغ التحصیلان حسابداری که به شدت جویای کار هستند در حالی که مهارت و آمادگی لازم و کافی برای انتظارات مدیران کسب و کارها را به خوبی ندارند و چرخه دوم مدیران کسب و کارها و شرکتها هستند که نیاز به یک حسابدار کارآمد و با انگیزه و با مسئولیت همراه با دانش قوانین و تکالیف مالیاتی هستند. هدف پارسینا کمک به رشد و افزایش مهارت متقاضیان در چرخه اول و ارائه خدمات مشاوره و اجرا و آموزش به چرخه دوم یعنی مدیران و شرکتها است . در حال حاضر شرکت تراز ماندگار پارسینا به عنوان یکی از اعضاء هیئت مدیره انجمن حسابداری و حسابرسی کارفرمایی استان البرز می باشد.

داستان طراحی پارسینا :

حمیده لعلی در سال 1389 در حالی که در حال آموزش و افزایش مهارت در حوزه حسابداری در یکی از شرکت های حسابداری در تهران بود با یک پیشنهاد شگفت انگیز از سوی مدیر مجموعه مواجه گردید و آن هم افتتاح شعبه در کرج و آغاز شراکت بود . و فعالیت شعبه کرج به دلیل مهارت و تسلط و انگیزه بالای حمیده لعلی به آموزش با  آموزش ویژه بازار کار به حسابداران شروع گردید و بعد از دو سال، حمیده لعلی شرکت پارسینا را افتتاح نمود با هدف مستمر در آموزش و انتقال تجربه و مهارتهای کسب شده به افرادی که در این مسیر فعالیت میکنند. و همچنین مجموعه پارسینا  افتخار این را دارد که به طیف گسترده ای از شرکت ها و اشخاص حقیقی که در بخش های مختلف اقتصادی از جمله: خدماتی، پیمانکاری، تولیدی و بازرگانی مشغول به فعالیت بوده اند ، خدمات مالی و مالیاتی و مشاوره ای ارائه نموده است.

اصول و خط مشی شرکت:

  • تهیه گزارشات مالی و ارائه به شرکتهای طرف قرار داد جهت اتخاذ استراتژی
  • تشکیل پرونده مالیاتی و انجام کلیه تکالیف مالیاتی
  • حضور در هیات های بدوی- حل اختلاف و …
  • تهیه صورت های مالی اعم از : سود و زیان ، سود و زیان جامع ، صورت وضعیت (تراز نامه) صورت گردش وجه نقد و یادداشت های توضیحی
  • تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و دفاع در هیئت های مالیاتی
  • شفاف سازی حسابها و اسناد مثبته برای شرکاء تجاری
  • مشخص کردن سود دهی یا زیان دهی سازمان بر اساس اطلاعات
  • تحلیل صورتهای مالی شرکت ها
  • انجام کلیه خدمات در حوزه های : حسابداری،مالیاتی ، مشاوره ، آموزش و مدیریت